JAK NÁM MŮŽETE POMOCI

číslo transparentního účtu 2001169405/2010

Prostřednictvím platební karty ZDE

Adoptujte si kočičku.
Pomůžeme Vám vybrat.

V ADOPCI VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT KOČIČKY, KTERÉ JSOU VYKASTROVANÉ A VETERINÁRNĚ OŠETŘENÉ.

Kočičky a kocourkové mají za sebou dny strádání na ulicích, často bez přístřešku, o hladu. Přesto na člověka nezanevřeli.

Kočky, kocouři a koťata jsou socializované, čistotné, bez nemocí a parazitů. Budou vám dělat skvělé společníky.

Všechny kočky k adopci

KOČKY K ADOPCI

OTÁZKY A ODPOVĚDI

KDO JSME?

Jsme parta lidí, kterým záleží na kočičích životech. Vše děláme ve volném čase, bez nároku na odměnu, často na úkor rodiny, přátel a mnohdy pomoc hradíme z vlastních úspor.

ODKUD ZÍSKÁVÁME FINANČNÍ PROSTŘEDKY?

Náš spolek není podporován žádnou organizací a nedostává žádné prostředky z městského rozpočtu. Finance na pomoc zvířatům získáváme od dobrovolných dárců, kterým můžete být právě vy. Dar si můžete odečíst z daní. Finanční pomoc můžete směřovat na náš transparentní účet č. 2001169405/2010. Děkujeme!

NA JAKÉ ÚČELY VYBRANÉ PENÍZE VYUŽÍVÁTE?

Finanční dary jsou použity na veterinární péči o nemocné kočky, krmivo, podestýlku a zejména pak na kastrace bezprizorních koček, které jsou přemnožené. Další výdaje jsou spojené s péčí o kočky a nalezená koťata, která nejde vrátit do původní lokality a jsou tedy umístěna v depozitech. Našim cílem je, aby hospodaření s penězi dárců bylo naprosto „průhledné“ a všechny výdaje řádně zdokumentované. Peníze dárců v žádném případě neslouží na odměny dobrovolníků, příp. jiné soukromé výdaje. Pro financování spolku používáme výhradně transparentní účet. Účetní uzávěrku našeho spolku najdete ZDE.

PŘIJÍMÁTE NALEZENÉ KOČKY?

Víme, že útulky jsou plné zvířat, ale vzhledem k tomu, že jsme pouze spolek (nikoliv útulek), tak nemáme dostatek prostor, abychom kočičky do naší péče běžně přijímali. Náš spolek nemá smlouvu s městem Litoměřice. Kočičky uvedené na našich webových nebo facebookových stránkách jsou kočičky, které po dohodě s majiteli „čekají“ v původní lokalitě (kde je o ně postaráno) než jim najdeme nový domov nebo se jedná o urgentní případy (zraněné či nemocné kočky, nalezená koťata), které jsou umístěny do našeho depozita a jsou léčeny. V případě nálezu kočičky tedy prosím kontaktujte některý z útulků – mapa zde.

Přidejte se k nám!
Hledáme dobrovolníky.

Nebojte se stát našim dobrovolníkem! Nemusíte se
plazit blátem a chytat koťata. Nezáleží ani na vašem
věku. Důležité je, že máte rádi zvířata a chcete jim pomoci.

DALŠÍ INFO O DOBROVOLNICTVÍ

Aktuality

INFORMACE Z NAŠEHO FACEBOOKU

Přehrát video

Přehrát video

♥️Dobré ráno, my právě snídáme♥️ Krákorka č. 1 jeste pořád sám nechce papat. Krákorka č. 2 je po operaci nožičky, kde má hřeb, aby jí...

Více zde
Přehrát video

Přehrát video

😔 Malého Krákorku – Havránka, jsem našla při náhodné(náhody neexistují) procházce s pejsky v místě kde hnízdí havránci. Prochází...

Více zde
Dostanou šanci na DOMOV? I když vám neskončí na klín kvůli mazlení? V dočásce si…

Dostanou šanci na DOMOV? I když vám neskončí na klín kvůli mazlení? V dočásce si…

🍒🍉🍓🍒🍓🍉🍓🍒🍉🍓🍒🍉🍓🍒🍉🍓➡️Dostanou šanci na DOMOV? I když vám neskončí na klín kvůli mazlení? V dočásce si zvykli, nechají na sebe sáhnout a...

Více zde
Phone: 728 466 941
Fax:
Litoměřice, 412 01
Hynaisova 9